Skip to content

Hallitus

Hallitus 2022

Henrikki Sillanpää (pj), sillanpaa_hj(at)yahoo.com
Kari Ketola (1.vpj),kariketola52(at)gmail.com, 040 5600330
Mika Isohannu (2.vpj),  mika.isohannu(at)gmail.com
Jukka Kukkala (sihteeri), jukka.kukkala(at)ippnet.fi
Jari Rajasalo, jari.rajasalo(at)cramoadapteo.com                                                        Jussi Luomahaara, jussiluomahaara(at)hotmail.com, 050 3480969
Jussi Valtanen (rahastonhoitaja), jussi.valtanen(at)ippnet.fi
Mika Isohannu, mika.isohannu (at) gmail.com
Jouko Luotolinna (veteraaniyhdyshenk.), jouko.luotolinna(at)ippnet.fi
Raimo Ojala, raimo.ojala(at)gmail.com 050 5685360
Toni Ekman (ampuma-aliupseeri), ekman.toni(at)gmail.com
Juha Änkö (Majan isäntä), juha_anko(at)hotmail.com
Raimo Vähäkotamäki, raimo.vahakotamaki(at)gmail.com

Edustukset ja jäsenyydet

Pirkanmaan Reserviläispiirin piirihallitus Henrikki Sillanpää, varalla Kari Ketola
Pirkanmaan Reserviläispiirin sihteeri Raimo Ojala
Pirkanmaan Reservipiirien maastotoimikunta Jussi Luomahaara
Vatulan ampumaratayhdistys Toni Ekman
Ikaalisten Sotaveteraanit Jouko Luotolinna